Graj w Lotto Lotplay przez Internet lub SMS!

Następne losowanie już za:
Dni
0
0
Godzin
0
0
Minut
0
0
Sekund
0
0
Suma wygranych
1.017.911,72

Najwyższa wygrana
114.119,00

LOTTO LOTPLAY

2012-04-20 14:21, kategoria: Lotto Lotplay

Lotto to jedna z najbardziej popularnych gier liczbowych w naszym kraju. Jeżeli chcieliby Państwo uniknąć stania w kolejce do tradycyjnej kolektury, szczególnie wtedy kiedy zbliża się kumulacja Lotto zachęcamy korzystania z usług świadczonych przez portal LotPlay. W prosty i wygodny sposób każdy z użytkowników może zagrać w Lotto przez Internet poprzez opcję skreślania liczb lub systemowo. Pragniemy poinformować, że zlecenia na zakłady Lotto przyjmowane są przez nas we wtorki, czwartki i soboty do godziny 19:00. Losowania, co należy mieć na uwadze odbywają się we wspomniane dni o godzinie 22:15. Jeżeli pragną Państwo przeżyć nieco emocji i dobrej rozrywki proponujemy dostępne gry liczbowe Lotto na stronie naszego portalu. Starannie zadbaliśmy o to, żeby obsługa była prosta i intuicyjna.

W przeprowadzanych działaniach jesteśmy rzetelni i solidni koncentrując się na funkcjonalności portalu LotPlay i zadowoleniu użytkowników. Kiedy tylko nasuną się jakiekolwiek pytania czy też wątpliwości prosimy o kontakt przez formularz, dokładamy wielu starań, żeby odpowiedź jak najszybciej do Państwa dotarła. Ponadto zawsze zamieszczamy aktualne wyniki Lotto.

Nie zwlekaj i spróbuj swoich sił w grach liczbowych, które mogą przynieść całkiem spore wygrane spełniające niejedno marzenie.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji